Scheppach C-HCS165-X akkus körfűrész, IXES 20 V (akku és töltő nélkül)
  1. SZERSZÁMOK, SZERSZÁMTARTÓK
  1. MŰSZAKI
  2. BARKÁCS
  3. SZERSZÁMOK, SZERSZÁMTARTÓK
Cikkszám:
GA5901815900
Raktáron
Várható szállítás:
4-6 munkanap
A Scheppach C-HCS165-X egy akkus körfűrész, amely alkalmas hosszú egyenes vágásokra, falapokból történő kivágásokra, konyhai- és más munkalapok rövidítésére, padlóburkolatok, gerendák keresztirányú stb. vágására. A fűrész minden Scheppach IXES 20V akkuval és töltővel kompatibilis. A nagy teljesítményű motornak, a nagy sebességű, tömör alumíniumötvözetből készült fémtalpnak és a kiváló minőségű, 165 mm-es, 24 keményfémlapkás fűrésztárcsának köszönhetően a vágások pontosak és tiszták. A vágási mélység és szög beállításához nincs szükség szerszámokra, mindkét műveletet a gépbe épített, jól leolvasható skála jelzi. A még pontosabb eredmény érdekében a fűrész párhuzamosvezetővel, lézeres vágásjelzővel és LED világítással van felszerelve, amely tökéletesen megvilágítja a munkafelületet. Az tengelyzár lehetővé teszi a könnyű tárcsacserét. A markolat puhított csúszásgátló zónákkal rendelkezik, és a elszívó-csatlakoztatónak köszönhetően a fűrészt porelszívóhoz csatlakoztathatja, hogy pormentesen dolgozhasson. A lágyindítás és a túlterhelés elleni védelem garantálja a szerszám hosszú élettartamát. A csomag tartalmaz egy 165 mm átmérőjű fűrészlapot 24 foggal, egy imbuszkulcsot, egy párhuzamvezetőt és egy elszívóadaptert. A csomagolás nem tartalmazza az akkut és a töltőt.
Feszültség: 20 V
Fordulatszám: 4300 ford./min.
Fűrészlap átmérője: 165 mm, 24 fog
Belső furat: 20 mm
Dönthetőség: 0°-45°
Max. vágásmélység 90°-nál: 53 mm
Max. vágásmélység 45°-nál: 39 mm
Méretek: 295 x 180 x 200 mm
Rendelési szám: 5901815900
EAN: 4046664216834
Nettó súly: 2,5 kg
Bruttó súly: 5,6 kg
Csomagolás mérete: 340 x 165 x 355 mm
Csomagolás anyaga: papírkarton EPS nélkül
Csomagolóanyag súlya: 0,3 kg
  • Részletek
Részletek
Feszültség: 20 V
Fordulatszám: 4300 ford./min.
Belső furat: 20 mm
Dönthetőség: 0°-45°
Méretek: 295 x 180 x 200 mm
Rendelési szám: 5901815900
EAN: 4046664216834
Nettó súly: 2,5 kg
Bruttó súly: 5,6 kg