Scheppach BC-IW350-X-SET S akkus 20 V IXES ütvecsavarozó (2 Ah akkuval és 2,4A töltővel)
  1. SZERSZÁMOK, SZERSZÁMTARTÓK
  1. MŰSZAKI
  2. BARKÁCS
  3. SZERSZÁMOK, SZERSZÁMTARTÓK
Cikkszám:
GA5909246400
Raktáron
Várható szállítás:
4-6 munkanap
A Scheppach BC-IW350-X egy nagyon erős akkus ütvecsavarozó. Az innovatív szénkefe nélküli motor nagy teljesítményt, hosszabb akkumulátor-hatékonyságot, hosszú élettartamot és minimális elhasználódást biztosít. A Scheppach IXES 20V sorozat összes akkumulátorával és töltőjével kompatibilis, ennek köszönhetően maximális rugalmasságot és kényelmet kínál kábelek nélkül. Úgy van megtervezve, hogy sokkal nagyobb meghúzási nyomatékot tudjon kifejteni, mint egy hagyományos fúró, így ideális szinte minden általános vagy nagy szilárdságú csavarkötés kényelmes meghúzásához vagy lazításához. A készülék két nyomatékfokozatot kínál – 180 Nm és 350 Nm –, ami nagyon széles körű felhasználást tesz lehetővé. A 370 Nm-es maximális lazítási nyomatékával könnyedén megbirkózik még a szorosan meghúzott csavarokkal és anyákkal is. Nemcsak otthon és barkácsműhelyben használható, hanem fémgyártásban, szervizekben, berendezések javításánál, fém- vagy faszerkezetek összeszerelésénél stb. Könnyedén meglazítja még a tompa vagy rozsdás csavarokat is. Nincs visszarúgása (ami a fúróknál gyakori), így nem terheli meg a csuklót, és nagyon kényelmessé teszi a munkát. A gép fel van szerelve LED-es munkaterület-világítással, amely a gép kikapcsolása után 10 másodpercig égve marad, továbbá csúszásgátlós ergonomikus fogantyúval, 1/2"-os kulcsnélküli tokmánnyal, elektronikus sebességszabályozóval, balra és jobbra forgatható, kivehető acél övcsipesszel és egy teljesen fém váltóval. A praktikus Quick-Stop funkció lazító módban automatikusan leállítja a gépet, ha a csavar meglazul, így megakadályozza annak esetleges leesését. A csomagolás három dugókulcsot tartalmaz (17 mm, 19 mm, 21 mm). A csomagolás tartalmazza az akkumulátort és a töltőt.
Feszültség: 20 V
Max. nyomaték: 350 Nm / 370 Nm balmenetnél
Fordulatszám 1: 0 - 1800 ford./min
Fordulatszám 2: 0 - 2800 ford./min
Ütésszám: 0–3600 1/min
Befogás: 1/2", négyszög
Méretek: 205 x 150 x 60 mm
Rendelési szám: 5909246900
EAN: 4046664217831
Nettó súly: 1,7 kg
Bruttó súly: 2,2 kg
Csomagolás mérete: 235 x 210 x 90 mm
  • Részletek
Részletek
Feszültség: 20 V
Ütésszám: 0–3600 1/min
Befogás: 1/2", négyszög
Méretek: 205 x 150 x 60 mm
Rendelési szám: 5909246900
EAN: 4046664217831
Nettó súly: 1,7 kg
Bruttó súly: 2,2 kg