Scheppach BC-HCS165-X akkus kézi körfűrész indukciós motorral IXES 20 V (akku és töltő nélkül)
  1. SZERSZÁMOK, SZERSZÁMTARTÓK
  1. MŰSZAKI
  2. BARKÁCS
  3. SZERSZÁMOK, SZERSZÁMTARTÓK
Cikkszám:
GA5901816900
Raktáron
Várható szállítás:
4-6 munkanap
A Scheppach BC-HCS165-X egy nagy teljesítményű akkus körfűrész, amely alkalmas hosszú egyenes vágásokra, falapokból történő levágására, konyhai és munkalapok rövidítésére, padlóburkolatok vágására, keresztirányú gerendák vágására stb. A modern szénkefe nélküli motor nagy hatékonyságot, hosszabb akkauhatékonyságot, hosszú élettartamot és minimális elhasználódást biztosít. A fűrész minden Scheppach IXES 20V akkuval és töltővel kompatibilis. A nagy teljesítményű motornak, a magas fordulatszámnak, tömör alumíniumötvözetből készült fémtalpnak és a kiváló minőségű, 165 mm-es, 24 keményfémlapkás fűrészlapnak köszönhetően a vágások pontosak és tiszták. A vágásmélység és szög beállításához nincs szükség szerszámokra, mindkét műveletet a gépbe épített, jól leolvasható skála jelzi. A még pontosabb eredmény érdekében a fűrész párhuzavezetővel, lézeres vágásjelzővel és LED világítással van felszerelve, amely tökéletesen megvilágítja a munkafelületet, és a gép kikapcsolása után 10 másodpercig világít. A puhított csúszásgátlós markolattal rendelkezik, és az elszívócsonknak köszönhetően a fűrészt elszívóhoz csatlakoztathatja, és kihasználhatja a pormentes környezetben történő munkavégzés lehetőségét. A lágyindítás (Soft Start) és a túlterhelés elleni védelem garantálja a gép hosszú élettartamát. A csomag tartalmaz egy 165 mm átmérőjű, 24-es fogazatú fűrészlapot, egy imbuszkulcsot, egy párhuzamvezetőt és egy elszívóadaptert. A csomagolás nem tartalmazza az akkumulátort és a töltőt.
Feszültség: 20 V
Fordulatszám: 4500 ford./min
Fűrészlap: 165 mm, 24 fog
Fűrészlap furat: 20 mm
Dönthetőség: 0°-45°
Max. vágásmélység 90°-nál: 55 mm
Max. vágásmélység 45°-nál: 40 mm
Méretek: 295 x 180 x 195 mm
Rendelési szám: 5901816900
EAN: 4046664216841
Nettó súly: 2,8 kg
Bruttó súly: 3,3 kg
Csomagolás mérete: 175 x 300 x 250 mm
Csomagólás anyaga: papír karton EPS nélkül
Csomagolóanyag súlya: 0,3 kg
  • Részletek
Részletek
Feszültség: 20 V
Fordulatszám: 4500 ford./min
Fűrészlap: 165 mm, 24 fog
Fűrészlap furat: 20 mm
Dönthetőség: 0°-45°
Méretek: 295 x 180 x 195 mm
Rendelési szám: 5901816900
EAN: 4046664216841
Nettó súly: 2,8 kg
Bruttó súly: 3,3 kg