Scheppach BC-EB100-X-SET L akkus földfúró IXES 20V (4Ah akkuval és 2,4A töltővel)
  1. SZERSZÁMOK, SZERSZÁMTARTÓK
  1. MŰSZAKI
  2. BARKÁCS
  3. SZERSZÁMOK, SZERSZÁMTARTÓK
Cikkszám:
GA5904705400
Raktáron
Várható szállítás:
4-6 munkanap
A nagy teljesítményű Scheppach BC-EB100-X akkus földfúró ideális segítő lyukak fúrásához kerítés- vagy más oszlopok telepítése esetén, növények, cserjék, fák ültetéséhez, illetve más lyukak fúrásához földbe. Magas, akár 125 ford./perc fordulatszámmal bír, így könnyedén megbirkózik az igényesebb feladatokkal is. A vezeték nélküli működésnek köszönhetően a fúróval kényelmes és egyszerű a munka. A gép kompatibilis a Scheppach IXES 20V termékcsalád összes akkujával és töltőjével. A karbantartást nem igénylő és erőteljes szénkefe nélküli motor hosszabb üzemidőt, nagyobb tartósságot és minimális kopást biztosít. Befogórendszere gyors és egyszerű fúrócserét tesz lehetővé szerszámok használata nélkül. Alaptartozékként 100 mm átmérőjű és 800 mm hosszú fúrószárral van felszerelve, így univerzális szerszám különféle alkalmazásokhoz. Három üzemmódot kínál: Eco a gazdaságos működésért, Power Mode a maximális teljesítményért és hátramenet a fúró szabaddá tételéhez. Praktikus kialakítása, alacsony súlya és a két, puhított, csúszásgátló felületű fogómarkolat kényelmes kezelést biztosít minden használat során. A csomagolás tartalmazza az akkumulátort és a töltőt.
Feszültség: 20 V
Fúrószár hossza: 800 mm
Fúrószár O: 100 mm
Forgási sebesség: 125 ford./perc
Méretek: 1100 x 200 x 400 mm
Rendelési szám: 5904705900
EAN: 4046664235309
Nettó súly: 3,4 kg
Bruttó súly: 5,8 kg
Csomagolás mérete: 890 x 560 x 320 mm
Csomagolás anyaga: papírkarton EPS nélkül
Csomagolóanyag súly: 0,76 kg
  • Részletek
  • Adatok
Részletek
Feszültség: 20 V
Fúrószár hossza: 800 mm
Fúrószár O: 100 mm
Méretek: 1100 x 200 x 400 mm
Rendelési szám: 5904705900
EAN: 4046664235309
Nettó súly: 3,4 kg
Bruttó súly: 5,8 kg